Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Pracownik biurowy nr ref: S1 DSP/PB

Pracodawca
DTŚ
Krótki opis
DTŚ S.A. poszukuje Pracownika biurowego nr ref: S1 DSP/PB
Opis stanowiska
  • Prowadzenie dokumentów obejmujących funkcjonowanie Kontraktu.
  • Załatwianie spraw urzędowych związanych z Kontraktem.
  • Prowadzenie wymaganej ewidencji dzienników budów, sporządzenie protokołów przekazania.
  • Prowadzenie sekretariatu, terminarza spraw i korespondencji.
  • Udział w Radach Budowy, tworzenie protokołów z narad.
  • Inne zadania zlecone przez Inżyniera.
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci oraz absolwenci kierunku Budownictwo lub pokrewnych).
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Budowlanego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ S.A., ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: S1 DSP/PB

Czas pracy
Pełen etat
Region
Województwo śląskie
Dankowice
Kontakt
Dział Kadr
DTŚ S.A.
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia
umowa o pracę
Wykształcenie
średnie