Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Praktykant do pracowni projektowej

Krótki opis
DTŚ S.A. poszukuje praktykanta do pracowni projektowej. Praca w siedzibie DTŚ S.A. - nr ref. PP/P
Opis stanowiska

Oferta skierowana jest do studentów chcących odbyć praktykę zawodową i zdobyć doświadczenie
w projektowaniu drogowym w Pracowni Projektowej nr ref. PP/P

Wymagania
  • Studenci III roku politechniki, Wydziału Budownictwa.
  • Znajomość programu AutoCad/AutoCad Civil 3d będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę – na czas zastępstwa za nieobecną osobę, szacunkowo ok. 15 miesięcy.
  • Nieodpłatne miejsce parkingowe.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: PP/P

Czas pracy
Pełen etat
Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr
DTŚ S.A.
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia