Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Konserwator – pracownik gospodarczy Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/K

Miejsce pracy
Katowice
Krótki opis
DTŚ S.A. poszukuje Konserwatora – pracownika gospodarczego Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/K
Opis stanowiska
  • Dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie oraz w budynku,
  • Przeprowadzanie konserwacji instalacji technicznych,
  • Drobne prace remontowe,
  • Usuwanie drobnych awarii,
  • Współpraca ze specjalistami w przypadku poważnych awarii.
Wymagania
  • Kultura osobista oraz pozytywne nastawienie,
  • Sumienność, punktualność, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • Uprawnienia elektryczne jako dodatkowy atut,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Umowa zlecenie,
  • Praca od poniedziałku do piątku 6 godz./dziennie, godziny pracy ruchome; dyżury weekendowe (interwencja na wezwanie telefoniczne w przypadku awarii),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: AP/K

Czas pracy
Pełen etat
Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr
DTŚ S.A.
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia