Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Sprzątaczka – pokojowa Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/S

Krótki opis
DTŚ S.A. poszukuje Sprzątaczka – pokojowa Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/S
Opis stanowiska
  • Utrzymanie czystości pokoi oraz części wspólnych budynku,
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy,
  • Zgłaszanie usterek.
Wymagania
  • Kultura osobista oraz pozytywne nastawienie,
  • Sumienność, punktualność, dokładność, komunikatywność,
  • Dbanie o wysoki standard wykonywanej pracy,
  • Umiejętność organizowania swojej pracy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • Umowa zlecenie,
  • Praca w okresie od 20 lipca 2021 r. do 10 sierpnia 2021 r.,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, oraz ew. weekendy, w godzinach 7.00 – 15.00.,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: AP/S

Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr
DTŚ S.A.
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia