Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Kierownik Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/K

Krótki opis
DTŚ S.A. poszukuje Kierownika Akademika Polonia w Katowicach nr ref. AP/K
Opis stanowiska
  •  Kreowanie oraz nadzór nad przestrzeganiem standardów operacyjnych, marketingowych, organizacyjnych i zarządczych przyjętych dla obiektu,
  • Osiąganie założonych budżetowo rezultatów ekonomicznych i kontrola stanu ich realizacji,
  • Organizacja i nadzór nad jakością obsługi gości oraz procesem sprzedaży świadczonych usług,
  • Nadzór nad obsługą finansową gości,
  • Zarządzanie pracą podległego personelu,
  • Utrzymywanie właściwych relacji z gośćmi, partnerami i dostawcami usług,
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane hotelarstwo lub kierunki pokrewne).
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku kierowniczym.
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Znajomość rozliczeń finansowych i obsługi kasy fiskalnej,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole, w firmie o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Benefity pracownicze.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: AP/K

Czas pracy
Pełen etat
Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr
DTŚ S.A.
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Wykształcenie
wyższe