Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Specjalista ds. rekrutacji

Pracodawca
DTŚ S.A.
Opis pracodawcy

Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie.

Krótki opis
„Drogowa Trasa Średnicowa” S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych.
  • Prowadzenie procesu selekcji z uwzględnieniem wymaganych kompetencji.
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami.
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów.
  • Negocjacja warunków i zawieranie umów.
  • Raportowanie statystyk rekrutacji.
  • Typowe prace administracyjno-biurowe.
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość przepisów prawnych.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dokładność, rzetelność, sumienność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie Benefit Systems.
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Prywatny parking na terenie firmy.
  • Miejsce pracy: Katowice.
Informacje dodatkowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Czas pracy
Pełen etat
Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr
DROGOWA TRASA ŚREDNICOWA SA
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia
umowa o pracę
Wykształcenie
wyższe