Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Asystent Inspektora branżowego nr ref. A2/AIB

Pracodawca
DTŚ SA
Opis pracodawcy

Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie.

Krótki opis
„Drogowa Trasa Średnicowa” S.A. poszukuje Asystentów Inspektorów branżowych
Opis stanowiska

Praca w biurze Inżyniera Kontraktu w Wielgolasie Brzezińskim przy realizacji kontraktu „Projekt i budowa autostrady A2 Warszawa – Kukuryki na odcinku węzeł „Lubelska” – początek obwodnicy Mińska Mazowieckiego”

nr ref. A2/AIB

Zadania:

  • Analiza Dokumentów Kontraktowych.
  • Kontrola dokumentów wykonawcy.
  • Współpraca przy tworzeniu raportów.
  • Udział w Radach Budowy.
  • Inne zadania zlecone przez Inżyniera/Inspektora.
Wymagania
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci oraz absolwenci kierunku Budownictwo).
  • Umiejętność obsługi sprzętu biurowego oraz komputera.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Prawa Budowlanego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD.
Oferujemy
  • Pracę w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie.
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej.

Miejsce pracy: Wielgolas Brzeziński (okolice Mińska Mazowieckiego)

Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez DTŚ SA, ul. Mieszka I nr 10, 40-877 KATOWICE, w celu obsługi procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu obsługi zapytania. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: A2/AIB

Czas pracy
Pełen etat
Region
Województwo mazowieckie
Kontakt
Dział Kadr
DROGOWA TRASA ŚREDNICOWA SA
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Wykształcenie
średnie