Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Projektant Drogowy do Pracowni Projektowej nr ref. RD/P

Pracodawca
DTŚ SA
Opis pracodawcy

Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie.

Miejsce pracy
Katowice
Krótki opis
„Drogowa Trasa Średnicowa” S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Projektanta Drogowego do Pracowni Projektowej nr ref. RD/P
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Znajomość programu AutoCad oraz AutoCad Civil 3d.
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie drogowym.
  • Osoba aktualnie czynna zawodowo w projektowaniu.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu dróg klasy G, GP.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w zakresie dróg.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów budowy dróg, ulic oraz przebudowa układów drogowych.
  • Wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej.
  • Współpraca z projektantem drogowym oraz projektantami z innych branż.
Oferujemy

Oferowane warunki:

  • Praca w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie w regionie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Informacje dodatkowe

Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych D.U.02.101.926 j.t.)”.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: RD/P

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Czas pracy
Pełen etat
Region
Katowice
Kontakt
Dział Kadr DTŚ SA
DROGOWA TRASA ŚREDNICOWA SA
DZIAŁ KADR
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia
umowa o pracę
Wykształcenie
wyższe kierunkowe