Oferty pracy

Oferty pracy w DTŚ SA

Główny Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej mostowej nr ref. S7/II/GIM

Opis pracodawcy

Drogowa Trasa Średnicowa Spółka Akcyjna w Katowicach powstała w 1993 roku. Jest firmą inżynierską wyspecjalizowaną w zarządzaniu przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Zakres usług obejmuje pełne zastępstwo inwestycyjne oraz jego elementy jak programowanie, przygotowanie, realizacja, nadzór nad realizacją, utrzymanie oraz projektowanie.

Krótki opis
Drogowa Trasa Średnicowa SA poszukuje osób do współpracy przy realizacji budowy drogi ekspresowej S7 Kraków-Rabka Zdrój na odcinku Naprawa-Skomielna Biała nr ref. S7/II/GIM
Opis stanowiska

Do pełnienia obowiązków na stanowisku:

Główny Inspektor Nadzoru specjalności inżynieryjnej mostowej

Wymagania
  • Minimum 24 miesiące doświadczenia przy realizacji 1 lub 2 lub 3 zadań obejmujących budowę lub przebudowę dróg lub ulic klasy min. GP lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 150 000 000,00 PLN brutto każde, którego zakres obejmował budowę lub przebudowę łącznie 4 obiektów mostowych, każdy o dowolnej konstrukcji i obciążeniu dla klasy A, oraz długości całkowitej obiektu co najmniej 150 m lub rozpiętości teoretycznej najdłuższego przęsła co najmniej 50 m na stanowisku/stanowiskach:   Kierownika Budowy lub   Inżyniera Rezydenta lub Kierownika Robót Mostowych na tych obiektach lub Inspektora Nadzoru robot mostowych na tych obiektach,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • odpowiednie uprawnienia zgodne z wymaganiami prawa polskiego, w szczególności z przepisami techniczno-budowlanymi oraz przepisami dotyczącymi samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • ubezpieczenie OC.
Oferujemy

Oferowane warunki:

  • Praca w doświadczonym zespole, w firmie inżynierskiej o stabilnej pozycji i ukształtowanej renomie
  • Miejsce wykonywania czynności: Naprawa-Skomielna Biała
Informacje dodatkowe

 Oferty prosimy składać na adres mail: kadry@dts-sa.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych D.U.02.101.926 j.t.)”.

W temacie wiadomości e-mail prosimy podać numer referencyjny: S7/II/GIM
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Czas pracy
Pełen etat
Region
Województwo małopolskie
Naprawa-Skomielna Biała
Kontakt
Dział Kadr
DROGOWA TRASA ŚREDNICOWA SA
ul. Mieszka I nr 10
40-877 KATOWICE
kadry@dts-sa.pl
Forma zatrudnienia
umowa gospodarcza
Wykształcenie
wyższe techniczne